میر ماه
نوشتار : کتاب طبیبان شاعر
کتاب طبیبان شاعر
 
انتشارات ميرماه به مناسبت روز پزشك، زادروز حكيم فرزانه و دانشمند نامدار ايراني"پورسينا"اقدام به انتشار ویراست جدید (چاپ پنجم)کتاب ارزشمند:
طبيبان شاعر
از قرن چهارم تا عصر حاضر
نموده‌است. اين اثر گران‌بها در حوزه تمدن و فرهنگ ايران كه نمادي از سهم ارزشمند جامعه پزشكي در پي‌افكندن بنيان‌هاي دانش و فرهنگ در ايران است، حاصل بيش از سي سال پژوهش و تحقيق استاد دكتر محمد سياسي، پزشك اديب و شاعر برجسته بوده و مشتمل بر دو بخش اصلي زندگينامه و نمونه اشعار بيش از350 پزشك و طبيب نامدار همچون پورسينا، طبيب اصفهاني، حكيم شفايي، دكتر گلچين گيلاني، دكتر نصرت‌الله كاسمي، دكتر حبيب‌الله صناعتي، دكتر ميردامادي و .... است. این کتاب مزین به مقدمۀ ارزشمند استاد فقید دکتر محمدابراهیم باستانی پاریزی می‌باشد که بسیار خواندنی است.
   كتاب مذكور در قطع وزيري و584 صفحه، بر روي كاغذ گلاسه و به صورت مصور منتشر مي‌شود. ارزش هر نسخه از اين كتاب كه با گالينگور مرغوب هلندي صحافي ‌شده و سپس با كاور رنگي زيبايي كه نام كتاب با طلاي برجسته و خط بر روي آن حك شده، طبق جدول زير قابل واگذاري است:
شمارگان
درصد تخفيف
قيمت واحد (تومان)
50<
-
60000
200-50
10%
54000
500-250
15%
51000
950-550
20%
48000
1000>
25%
45000
بي‌ترديد اين كتاب مي‌تواند به عنوان هديه‌اي ارزشمند به مناسبت‌هاي مختلف از جمله روز پزشك، روز دارو‌سازي، روز آزمايشگاهيان، جشن نوروز و ديگر موارد مقتضي تقديم حضور اعضاي محترم جامعه پزشكي كشور و ديگر دانشوران و فرزانگان ارجمند گردد. لازم به يادآوري است كه امكان درج نام و مشخصات مركز سفارش‌دهنده بر روي كاور كتاب وجود دارد. 
 
هدیه ویژه روز پزشک
مدال ابن سینا
 مدال ابن سینا
اثر هنری بی‌نظیری است که از دو بخش مدال برنزی و پایه‌ای از جنس چوب مرغوب گردو  تشکیل شده است ...
ادامه
کتاب طبیبان شاعر
کتاب طبیبان شاعر
انتشارات میرماه به مناسبت زادروز حکیم فرزانه، بوعلی سینا و روز پزشک در یکم شهویر 1395 اقدام به انتشار اثر برجسته ای با عنوان ...

ادامه
کتاب افسانه هستی
 کتاب افسانه هستی


ادامه